Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Opis towaru

Kapusta kwaszona: Jest to kapusta biała zszatkowana o wyglądzie włosowatym z dodatkiem soli kamiennej oraz innych warzyw dających aromat i smak. Nadaje się do spożycia jako surówka z kiszonej kapusty o łagodnym smaku jak również na wyroby garmażeryjne takie jak pierożki w szerokim asortymencie, uszka, bigos , kapuśniak, surówka z dodatkiem kapusty kiszonej.

Ogórek kwaszony: Jest to warzywo zbierane w miesiącach letnich i konserwowane przy pomocy soli kamiennej, wody, kopru, chrzanu, czosnku, oraz liści drzew dających bogaty bukiet zapachowy. Po krótkim okresie fermentacji można produkt spożywać jako ogórek małosolny. Aby uzyskać produkt kiszony należy produkt przechować w odpowiedniej temperaturze przez należny okres do osiągnięcia wymaganej jakości produktu. Ogórek kiszony jest podawany jako dodatek obiadowy oraz do zupy ogórkowej i wielu surówek warzywnych.

Kapusta czerwona kwaszona: Jest produktem wykonanym z czerwonej kapusty głowiastej, o wyglądzie włosowatym z dodatkiem soli kamiennej. Po odpowiednim okresie fermentacji daje wyjątkowo charakterystyczny aromat i smak. Nadaje się do spożycia jako surówka z czerwonek kapusty kiszonej. Służy również do dekoracji stołu oraz przystawek dietetycznych.

Kapusta Kwaszona

Typ opakowaniafoliafoliawiadrowiadrowiadrowiadrowiadrowiadrobeczka
Ilość w opakowaniu500g1kg1kg3kg5kg10kg14kg20kg110kg

Ogórek Kwaszony

Typ opakowaniafoliafoliafoliawiadrowiadrowiadrowiadrowiadrowiadrobeczka
Ilość w opakowaniu400g500g1kg500g2kg3kg6kg10kg14kg80kg

Kapusta Kwaszona Czerwona

Typ opakowaniafoliafoliawiadro
Ilość w opakowaniu500g1kgWedług życzenia klienta

Przecier z Ogórka Kwaszonego

Typ opakowaniafoliawiadro
Ilość w opakowaniu500gWedług życzenia klientaG.P.H.U. "KAPUSTA"
Zygmunt Kapusta
Bednary
ul.Ruda 38
99-416 Nieborów/k Łowicza
Tel/Fax. (0-46) 838-65-34
Tel kom: 602-682-293
e-mail: kapusta@kapusta.lowicz.pl